Hlavná obsah

Upozorňujúca správa

Vianočný šachový turnaj v Prahe 

V dňoch 30.11 – 01.12.2012 sa konal v Prahe šachový turnaj zrakovo postihnutej mládeže, ktorého sa zúčastnili aj naši žiaci. Naši hráči dosiahli na tomto turnaji prekvapivé výsledky. Aj keď počet účastníkov turnaja tohto roku nebol veľký, šachovo vyzretí hráči zviedli medzi sebou  veľmi  kvalitné šachové partie. Medzi nimi v kategórii žiaci Erik Poljanko obsadil výborné druhé miesto. Prehral len jeden zápas. Najmladším účastníkom  turnaja bol náš žiak Ján Martin Hricko. S počtom bodov 4 obsadil vynikajúce šieste miesto a silno prekvapil nielen nás ale aj účastníkov turnaja. Radoslav Vicen hral v kategórii juniori a obsadil posledné miesto. Hral dobre, lenže kvalita súperov, ktorí sa aktívne venujú šachového diania, bola nad jeho sily.