Hlavná obsah

Upozorňujúca správa

Predvianočný čas sme v našej škole strávili zážitkovým učením a  prípravou na vianočné sviatky. Žiaci s pedagógmi nacvičovali rôzne vystúpenia, ktorými potešili zamestnancov školy, rodičov, priateľov, ale aj starších ľudí, ktorí už nemajú nikoho a sú odkázaní na pomoc. Zúčastnili sme sa na rôznych podujatiach ako vianočný koncert Charity night v historickej radnici mesta Levoča, na koncerte Tmavomodrý svet v Košiciach, či na charitatívnom vystúpení v Žakovciach.

Začiatkom decembra bol u nás Mikuláš a študenti SPgŠ nám opäť pripravili pekné predstavenie.

Vianoce včera a dnes organizovalo Spišské múzeum v Levoči a zúčastnili sa ho takmer všetci žiaci našej školy. Žiaci sa dozvedeli veľa zaujímavých informácií o tom, aké boli Vianoce v minulosti.

17. decembra naši žiaci potešili vianočným kultúrnym programom klientov a malými vlastnoručne vyrobenými darčekmi klientov Charitného domu v Žakovciach.

Vianoce v nás bola posledná spoločná aktivita, kde mohli vystúpiť všetci žiaci školy, od detičiek materskej školy, žiakov základnej a špeciálnej základnej školy až po najstarších žiakov praktickej školy.

Milo nás prekvapila deviatačka Terka, ktorá nám zahrala a zaspievala vlastnú skladbu.