Hlavná obsah

Upozorňujúca správa

Národný beh Devín – Bratislava

Dňa 15.4.2012 sa 13 žiakov našej školy zúčastnilo behu Devín - Bratislava pod záštitou Lyons klubu Bratislava Istropolitana. Beh bol rozdelený do 2. kategórií – Veľký Devín /12 km/ a Malý Devín /2.6 km/, v ktorej boli zaradení naši žiaci. V kategórii 11-12 ročných chlapcov sa najlepšie z našich umiestnil Erik Poljanko na 37. mieste. V kategórii 13-15 ročných chlapcov bol Dávid Hudák na 42. a 13-15 ročných dievčat na 50. mieste dobehla do cieľa Gabriela Kuruová. V kategórii rekreační bežci sa na 15. mieste umiestnil Ján Kaleja. Česť naším športovcom, ani jeden žiak nevzdal pretek a všetci dobehli do cieľa. Po vyhlásení výsledkov pretekov žiaci navštívili relaxačné centrum v Senci. Šťastný príchod do Levoče bol v neskorých večerných hodinách.