Hlavná obsah

Upozorňujúca správa

REKREAČNÝ POBYT NA GERAVÁCH V SLOVENSKOM RAJI


Telovýchovná a športová záujmová činnosť prispieva k fyzickej zdatnosti a psychickej odolnosti.  Primeraná pohybová aktivita je podmienkou zdravého vývoja.  Možnosť poznávať rôzne druhy športu podnecujú deti k ich aktívnemu vykonávaniu a v značnej miere prispievajú k tomu, aby sa pohyb stal nevyhnutnou potrebou. Aktivity na snehu vykonávame pre radosť. Mali by smerovať k dosiahnutiu pekných zážitkov a celkového uspokojenia. Žiaci si mali možnosť v dňoch 27.1. – 29.1.2012 na Geravách vyskúšať bežecké lyžovanie a zručnejší žiaci sa v ňom zdokonaliť. Nechýbala ale ani sánkovačka, guľovačka a jazda na snežných skútroch. Celkový pobyt prispel k obohateniu pekných zážitkov a skúsenosti.

foto: http://www.skola.nevidiaci.sk/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=62:slovensky-raj-geravy&Itemid=113