Hlavná obsah

Upozorňujúca správa

Medzinárodné letné športové hry zrakovo postihnutej mládeže

Konali sa v dňoch 20. 9. – 22. 9. 2011 jednak v Levoči, jednak v Tatrách. Okrem levočských detí sa na nich zúčastnili  dievčatá i chlapci z Bratislavy, Prahy, Opavy a Owinskej, absolvujúci množstvo rozličných športových disciplín, ako napríklad beh na 60 m, beh na 300 m, beh na 800 m, hod guľou, hod kriketovou loptičkou, aplikovaný stolný tenis, torball, branno-turistickú súťaž... V ktorých z týchto disciplín sa podarilo našim žiakom zvíťaziť?

Celkovo boli úspešnejší chlapci. Stanislav Kandrík (Xl. A) obsadil 1. miesto a Dávid Hudák (Vll. A) 3. miesto v bežeckom trojboji v kategórii T14 a v kategórii T12 si vybojoval v tejto disciplíne 3. miesto Patri Billý (Vl. A). Vo vrhu guľou obsadil Dávid Hudák 3. miesto a také isté poradie v tejto disciplíne si vybojovala Lenka Bartková (Vlll. A). V branno-turistickej súťaži sa žiaci našej školy umiesnili na 3. mieste.

V celkovom hodnotení sme sa umiestnili až na poslednom mieste, ale  za výkony našich žiakov sa nemusíme  vôbec hanbiť.

Celkové poradie škôl bolo následovné: Bratislava, Opava, Praha, Levoča.

Ukážku zo zápasu aplikovaného stolného tenisu si môžte poztieť tu: