Hlavná obsah

Upozorňujúca správa

14.6.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

13.6.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K

11.6.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

7.6.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K

                                            4.C + 5.C - učí sa podľa 5.C od 3. - 4. hod., 5. hod. ide 4. C do internátu 

6.6.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

4.6.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

24.5.2024 spojené triedy: 2.C + 2.D – učí sa podľa 2.C

23.5.2024 spojené triedy: 2.C + 2.D - učí sa podľa 2.C

22.5.2024 spojené triedy: 2.C + 2.D - učí sa podľa 2.C

21.5.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K

                                            

20.5.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K

                                            7.C + 5.C – učí sa podľa 5.C

                                             3.A + 4.A - počas 4. hodiny

17.5.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K

                                            4.C + 5.C – učí sa podľa 4.C

10.5.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K

                 plavecký: 3.C – Hlavajová Kočiš

 

9.5.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

                                          4.C + 5.C – učí sa podľa 4.C

                                           7.A + 9.A – učí sa podľa 7.A

               plavecký: 3.C – Hlavajová Kočiš

7.5.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

                                          3.A + 4.A – učí sa podľa 3.A

                                          4.C + 5.C – učí sa podľa 5.C

6.5.2024 spojené triedy: 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

                                          5.C + 7.C – učí sa podľa 7.C počas 1. hodiny

                                          4.C + 5.C – učí sa podľa 4.C od 2. hodiny

 

 

26.4.2024: Stretnutie s Osmijankom

1.A – Zemčáková

2.A – Zavacká( 3. hod., Kočiš 4. hod. )

2.B - Mlynárová

3.A – Kamenická

4.A - Hrošárová

25.4.2024: korčuľovanie

1.A – Zemčáková

3.A – Labudová

4.A – Hrošárová

5.C - Kočiš

24.4.2024: spojené triedy: 4.C + 6.C – učí sa podľa 6.C

                                            1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

23.4.2024: spojené triedy- 2.A + 2.B – počas 4. hodiny ( TSV )

 

18.4.2024: spojené triedy- 3.A ILI + 4.A PHY – počas 5. hodiny

Korčuľovanie:

7.C - Labudová

15.4.2024: spojené triedy- 1.K +2.K – učí sa podľa 1.K

12.4.2024: spojené triedy 1.K + 2.KK - učí sa podľa 2.K

11.4.2024 korčuľovanie:

1.A - Zemčáková

4.A - Hrošárová

5.A - Kočiš

9.A - Labudová

10.4.2024: spojené triedy 3.C + 4.C – učí sa podľa 3.C

                                            2.A + 2.B – učí sa podľa 2.B

 

26.3.2024: spojené triedy 1.K + 2.K učí sa podľa 1.K

14.3.2024:korčuľovanie

2.B – Mlynárová

7.C – Labudová

8.A - Kočiš

13.3.2024:

plavecký výcvik – 6.A - Kočiš, Labudová

12.3.2024:

plavecký výcvik – 6.A - Kočiš, Labudová

11.3.2024:

plavecký výcvik – 6.A - Kočiš, Labudová

 

8.3.2024:

plavecký výcvik – 6.A - Kočiš, Labudová

7.3.2024:

plavecký výcvik – 6.A - Kočiš, Labudová

korčuľovanie – 1.A – Zemčáková

                           2.A – Dredanová

                           4.A – Hrošárová

4.3.2024:spojené triedy:

3.C+4.C – učí sa podľa 3.C

23.2.2024:spojené triedy:

5.C+4.C4.A  - učí sa podľa 5.C

3.C+4.C4.B – učí sa podľa 3.C

22.2.2024:spojené triedy:

5.C+4.C4.A  - učí sa podľa 5.C

3.C+4.C4.B – učí sa podľa 3.C

                  korčuľovanie:

2.A – Dredanová ( Zavacká )

2.B – Mlynárová ( Zavacká )

4.A – Hrošárová

6.A – Kočiš

7.A - Labudová

21.2.2024:spojené triedy:

5.C+4.C4.A  - učí sa podľa 5.C

3.C+4.C4.B – učí sa podľa 3.C

20.2.2024:spojené triedy:

5.C+4.C4.A  - učí sa podľa 5.C

3.C+4.C4.B – učí sa podľa 3.C

1.K+2.K – učí sa podľa 2.K

19.2.2024:

spojené triedy 5.C+4.C4.A - učí sa podľa 5.C

                          3.C+4.C4.B - učí sa podľa 3.C

16.2.2024:

spojené triedy 5.C+4.C - učí sa podľa 5.C počas 1. – 4. hodiny, 4.C končí 4. hodinou, 5.C pokračuje 5. hodinou

15.2.2024:

spojené triedy 4.C + 5.C učí sa podľa 5.C

korčuľovanie 1.A

 

14.2.2024: spojené triedy 4.C + 5.C učí sa podľa 5.C

13.2.2024: spojené triedy 5.C+4.C učí sa podľa 5.C

 

8.2.2024:korčuľovanie

2.A – Kočiš

5.C - Labudová

2.2.2024: spojené triedy 3.C+4.C – učí sa podľa 3.C

                                          5.C+7.C – učí sa podľa 7.C

1.2.2024: korčuľovanie

1.A - Zemčáková

4.A - Hrošárová

7.A - Kočiš

31.1.2024:

Spojené triedy: 2.A + 2.B učí sa podľa 2.B od 1. – 3. hod.

29.1.2024: Spojené triedy 3.C+4.C učí sa podľa 3.C

                                              5.C+7.C učí sa podľa 5.C od 1.-5.hod

26.1.2024: Spojené triedy 3.C+4.C

25.1.2024:

Spojené triedy: 3.C + 4.C

korčuľovanie : 7.C – Labudová

 

 

11.1.2024: korčuľovanie

2.A – Dredanová

5.A – Labudová

6.A – Kočiš

 

22.12.2023: Spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K

                                               5.C + 7.C – učí sa podľa 7.C

                                               8.A+ 9.A – učí sa podľa 9.A

21.12.2023: Spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

                                               5.C + 7.C – učí sa podľa 7.C

                                               7.A+ 9.A – učí sa podľa 7.A

20.12.2023: Spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

                                               5.C + 7.C – učí sa podľa 7.C

                              7.A + 8.A+ 9.A – učí sa podľa 9.A od 3. – 6. hod.

19.12.2023: Spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

                                               5.C + 7.C – učí sa podľa 7.C

                                               2.A + 3.A – učí sa podľa 2.A

18.12.2023: Spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K

                                               5.C + 7.C – učí sa podľa 7.C

                                               8.A + 9.A – učí sa podľa 9.A

15.12.2023: Nebojte sa informačnej bezpečnosti – beseda v aule

  1. hod. – 5.A, 6.A, 7.A

       3.hod. – 8.A, 9.A

14.12.2023: spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K

Korčuľovanie: 9.A – Kočiš

                          4.A - Hrošárová

12.12.2023: spojené triedy: 4.C + 5.C – učí sa podľa 5.C

 11.12.2023: spojené triedy 2.A + 3.C – učí sa podľa 3.C

                                             4.C + 5.C – učí sa podľa 5.C

 

24.11.2023: spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K

 

23.11.2023: korčuľovanie

7.C – Labudová

4.A – Hrošárová

1.A - Zemčáková

 

21.11.2023: Divadelné predstavenie :

1.A ( Zemčáková), 2.A ( Dredanová), 2.B (Mlynárová), 3.A (Mogrovičová), 4.A (Hrošárová), ŠMŠ (Petríková), 5.A +4.C (Orlovská), 3.C (Hlavajová), 5.C (Foltinská), 6.C (Halásová), 7.C (Schneider)

 

9.11.2023: korčuľovanie

1.A – Zemčáková

5.A – Labudová

6.A – Kočiš

2.B - Mlynárová

8.11.2023: plávanie

4.A - Hrošárová

5.A - Labudová

 

2.11.2023: korčuľovanie

2.A – Dredanová, 4.A – Hrošárová, 8.A – Kočiš, 9.A – Labudová

Žiaci, ktorí sa nezúčastnia korčuľovania: Bendík (2.A), Tulej (4.A), Kováčová (9.A), Bilá (8.A) sa zhromaždia v 2.A. Dozor v 2.A má počas 4. hodiny – Džubáková, počas 5. hodiny - Krajňáková  

 

25.10.2023:

Spojené triedy: 6.C + 4.A počas 1. hodiny

                          6.C + 1.A počas 2. hodiny

                          6.C + Jucha, Barabas, Haas počas 3. a 4. hodiny

9.10.2023: p. Zavacká supl. rozvrh p. Halásovej

5.10.2023: 7.A na 4. - 5. hod. korčuľovanie s p. uč. Kočišom

 

7.C + 5.A - počas 2. a 3. hod. v Múzeu ŠŠ pod dozorom Schneider, Majerská ( 1 NV) 

 

 

 

 

 

19.6.2023 Spojené triedy: 1.A + 2.A - učí sa podľa 2.A

                                      3.C + 5.C - učí sa podľa 5.C

       Rišová                    5                                                     Mlynárová         M

                                     6                                                     Majerská           NV 

 

8.6.2023 Spojené triedy 1.P + 1.A

24.5.2023 Spojené triedy: 1.A +2.E, 2.C+1.D

 

19.5.2023 Spojené triedy: 8.A + 9.A - učí sa podľa 8.A

 

 

 

14. 12. 2022 - Vianočný zázrak - vystúpenie v Žakovciach

Spojené triedy: 1. A + 1. B - učí sa podľa 1. B, počas 3. - 6. hodiny 6. A + 7. A a 8. A + 9. A.

Spojené triedy 13. 12. 2022: 1. A + 1. B - učí sa podľa 1. B počas 1. - 5. hodiny

 

Spojené triedy 12. 12. 2022: 1. A + 1. B - učí sa podľa 1. B počas 1. - 5. hodiny