Hlavná obsah

Upozorňujúca správa

     V rámci májového tematického dňa – Na vlne poznania sme zúčastnili workshopu Discovery days v Spišskom Hrhove. Žiakom bol poskytnutý pestrý program: návšteva kaštieľa Csákyovcov s výkladom, návšteva Muzikmuzea a jeho interaktívnej časti, kde si deti vyskúšali hru na niektoré nástroje, návšteva grófskeho parku - pohybové a zábavné aktivity, obhliadka eko areálu školy s jazierkom, pecou na chlieb, walipini skleníkom, ekocentrom, zelenou strechou a včelársky workshop (ukážku úľa, plastov, včelieho vosku), a iné. Lektorom workshopu bol riaditeľ ZŠ s MŠ v Spišskom Hrhove Mgr. Peter Strážik.

 

  Program bol podporený Unicefom prostredníctvom nadácie Škola Dokorán, n.o. Vďaka tejto organizácii sme získali bezplatné vstupné na workshop, preplatenú cestu autobusom z Levoče do Spišského Hrhova a späť, dar s nasledujúcimi položkami: príručka „ Začlenenie hrou“, sedacie vaky, policovú zostava pre uloženie kníh, knihy a literatúra pre potreby Play and Learn Corner.