Hlavná obsah

Upozorňujúca správa

Milí priatelia,

v Bratislavskom chlapčenskom zbore sme sa rozhodli, v súvislosti s aktuálnou situáciou, otvoriť online hudobnú školu Príbehu hudby pre všetky deti na Slovensku. Dovoľte mi pozvať vás do tohoto projektu, o ktorom sa viac dočítate na našej stránke (https://www.bchz.sk/sk/blog/hudobna-skola-pribehu-hudby-od-bratislavskeho-chlapcenskeho-zboru).
 
Vzdelávanie prebieha vo forme krátkych vzdelávacích videí, ktoré pribúdajú pravidelne v pondelok, stredu a v piatok na facebookovej stránke Bratislavského chlapčenského zboru (www.facebook.com/boyschoir). Cez víkend sa môžu návštevníci zapojiť do súťaže a vyhrať cenu od nášho zboru.
 
Ako sa môžete zapojiť? Napríklad zdieľaním vzdelávacích videí na stránkach školy, prípadne upozornením žiakov na tento projekt vrámci online vzdelávania. Celý projekt je bezplatný, ako je to už u Príbehu hudby zvykom. 
 
Zároveň vás rád už dnes informujem, že prenos koncertu Príbeh hudby 3 "Opera letí" sa uskutoční  23. novembra o 10.30. Registráciu pre sledovanie koncertu spustíme, keď sa situácia zlepši. Ak ste sa registrovali pre sledovanie nášho minuloročného koncertu medzi prvými 250 školami, získavate od nás záznam koncertu na DVD. Nosiče už máme, čakáme na otvorenie škôl, aby sme ich mohli doručiť až k vám. 
 
Záverom mi dovoľte zaželať vám čo najviac pokojných dní a hlavne veľa zdravia. Odovzdávam tiež pozdrav od celého Bratislavského chlapčenského zboru.
 
Srdečne a s úctou,
MgA. Gabriel Rovňák ml., PhD.
Bratislavský chlapčenský zbor, Príbeh hudby